Injekční blanching povrchových vrásek

Injekční blanching povrchových vrásek

Body and Face Clinique

Moderní metoda, jejíž výsledkem je kvalitní vyhlazení povrchových vrásek s dlouhodobým efektem až 8 měsíců.

Terapie spočívá v tom, že se drobnými mikrovpichy těsně pod povrch kůže aplikuje zasíťovaná kyselina hyaluronová, resp. jemná dermální výplň, která v místě aplikaci vrásku okamžitě vypíná.

Blanching je vhodný pro ty, kteří nechtějí botoxové injekce nebo pro ty, kterým po botoxové aplikaci zbyly drobné povrchové vrásky (čelo, glabella, oční vějířky). Blanching je vhodný zejména tam, kam se botox obvykle neaplikuje, např. vrásky nad horním rtem, vyhlazení nosoretních rýh, mimické vrásky na tvářích apod.

Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, přirozená a zároveň klíčová pro omlazení, hydrataci a pružnost pleti. Výplň se aplikuje drobnými vpichy do pleti, kde vznikají malé bolusky, které mohou být několik dní po aplikaci mírně viditelné. Závěrem ošetření aplikujeme hyaluronový oční zábal, který pomůže pleť vyživit ale i zklidnit tak, abyste se po skončení terapie mohli opět věnovat běžnému dennímu režimu.

Co vás čeká?
  • Odborná konzultace, podpis informovaného souhlasu
  • Odlíčení, anestetický krém
  • Aplikace
  • Hyaluronový zábal očního okolí
  • Závěrečné sérum
Co lze očekávat?
  • Úplné vyhlazení vrásky bez změny objemu ošetřené lokality
Cena: od 3 500,- Kč za oblast (čelo nebo glabella nebo oční vějířky nebo nosoretky nebo oblast nad rtem nebo lícní oblast)
Cena pro členy Bonus klubu Body&Face clinique

999,- (preparát HYALIFT 75 PRO)

1 999,- (Preparát RE-ON)

2 499,- (preparát BELOTERO SOFT)

* Cena pro členy Bonus Klubu BFC platí pouze při předložení stažené aplikce ve vašem mobilním telefonu a tam provedené registrace.