Lékařské zákroky

LÉKAŘSKÉ ZÁKROKY

Body and Face Clinique

Body and Face Clinique
Aplikace Botulotoxinu
Dejte zbohem vráskám! Mimické vrásky máme všichni. Jsou od smíchu ale i starostí nebo třeba od sluníčka. Někdo má k vytvoření vrásek dokonce genetické předpoklady.
Body and Face Clinique
Aplikace dermální výplně
Dermální výplň (filler) vrací pleti mladší vzhled tím, že šetrně a efektivně vyhladí vrásky gelem z kyseliny hyaluronové. Je to látka tělu přirozená a zároveň je klíčová pro omlazení, hydrataci a pružnost pleti.
Body and Face Clinique
Aplikace RADIESSE
Radiesse je speciální liftingová výplň obsahující hydroxyapatit vápenatý, pro tělo přirozenou látku. Proto při aplikaci nedochází k alergickým reakcím.
Body and Face Clinique
3D lifting - mezonitě
Povadlý obličej nebo prohlubující se vrásky v obličeji nemusí být vždy důvodem k chirurgickému zákroku (faceliftingu). V poslední době se stále více těší oblibě klientů ambulantní liftingová ošetření pomocí nití.
Body and Face Clinique
3D facelifting “Mygelem”
Jedena z nejnovějších metod estetické medicíny, kterou lze nepopochybně směle zařadit mezi “EKO” produkty. Terapie spočívá v odběru krve a její centrifugaci, během které se separuje plazma, ze které se dalším zahříváním stane hustý gel.
Body and Face Clinique
3D Bioremodelace
Jedná se o absolutní novinku v estetice. Látka, která je podobná dermální výplni, byla obohacena o další účinné složky, které mají za úkol dlouhodobě vracet objem tam, kde vlivem času dochází k jeho ztrátě.
Body and Face Clinique
Aplikace vlastní plazmy a plazmagelu do kloubů
Podstatou zákroku je fakt, že vlastní krevní plazma velmi efektivně a bezpečně urychluje hojení, a tím tak redukuje bolestivé stavy po operacích a při zánětech, a to jak akutních, tak chronických.

Sledujte nás: