Body & Face Academy

BODY & FACE ACADEMY

Akreditovaná škola moderní kosmetologie a mezoterapie

Body and Face Clinique

Body&Face Academy je akreditovaná škola moderní kosmetologie a mezoterapie. Jako jediné škole v ČR nám byla udělena akreditace rekvalifikačního programu "kosmetička" pod čj. MSMT-33709/2019-1/385 jehož oficiální součástí je microneedling v rozsahu 10ti hodin.

Body&Face Academy získala i oprávnění, resp. je autorizovaná osoba ke složení státních profesních zkoušek pro programy "kosmetička" a "vizážistka". Profesní státní zkoušky škola pořádá několikrát do roka.

Body&Face Academy vede Mgr. Pavlína Blažek, zkušená lektorka, kosmetička, dermální specialista a mezoterapuetka, která vystudovala obor obor "Anti-aging medicína a mezoterapie" na na universitě v USA. Následnou právní pomoc s provozními řády ale i otázky legislativy kosmetického oboru a microneedlingu přednáší spolumajitelka školy, Mgr. Alena Lorencová, advokátka se specilizací na kosmetiku a estetiku.

Body&Face Academy je členem pracovní skupiny při MZČR jakožto autor a navrhovatel změny legislativy. Změna se týká uznání microneedligu, jakožto samostatné disciplíny v kosmetologii.

Body&face Academy působí již dlouhá léta v Dánsku a Francii. Zejména ve francouzském Cannes, kde škola působí, čerpáme nové zkušenosti, produkty a vše co s kosmetickým oborem souvisí. Proto Vás učíme pouze osvědčeným moderním kosmetickým postupům, díky kterým budou Vaše klientky maximálně spokojené.

Body&Face academy pořádá i specializované kurzy, zaměřené na perfektní zvládnutí dílčích kosmetickch procedur, zejména z oblasti microneedlingu ale i chemické peelingy spolu s mikrojehličováním, autorské liftingové masáže, kosmetická přístrojová ošetření apod.

Body and Face Clinique
Body and Face Clinique

Body&face academy navázala spolupráci se společností Fraganza, oficiálním distributorem BB-glow systém.

Jedná se o unikátní program omlazení, kdy se prostřednictvím microneedlingu do pleti vpravují účinné látky.

Školení je podmíněno nákupem základního setu produktů Stayve a školení protokolu ošetření BBglow je ZDARMA.

Základní set produktů obsahuje:
  • Stayve BB glow Starter Kit 12 x 8 ml
  • Stayve Booster Starter Kit 12 x 8 ml
  • Stayve derma White Exfoliating Gel 290 ml
  • Neutralising Foam 150 ml
  • Stayve Repair krém 1g/sašetky 50 ks
  • Dermapen BBmesopen a set jednorázových nástavců (caetrige) 2x 10 ks

V případě zájmu se s námi prosím spojte:

zástupce distributora - paní Eva Klinecká: klinecka@fraganza.cz

Mgr. Pavlína Blažek: +420 603 195 336

Sledujte nás: