3D Bioremodelace - Contouring PROFHILO

3D BIOREMODELACE

Contouring PROFHILO

(navrácení přirozených obličejových kontur)

Body and Face Clinique

Jedná se o absolutní novinku v estetice. Látka, která je podobná dermální výplni, byla obohacena o další účinné složky, které mají za úkol dlouhodobě vracet objem tam, kde vlivem času dochází k jeho ztrátě. Preparát je specifický hlavně tím, že je schopen dlouhodobě uplět na místě, kam byl aplikován, a to zejména na čele, lícních kostech či spodní čelisti, kde jsou správné kontury nejdůležitější.

V čem zákrok spočívá? Lékařka nejprve posoudí váš aktuální stav v kontextu s vaší představou o výsledku. Ten bude ještě dokonalejší, pokud si s sebou vezmete fotografii, kde jste vyfocena v době, kdy ještě byly kontury v pořádku. Lékařka najde a vybere několik speciálních obličejových oblastí, kam se bude preparát aplikovat, a tyto body si vykreslí a nanese anestetický krém. Poté dojde k injekční aplikaci PROFHILO do určených oblastí.

Ošetření trvá celkem cca 45 minut a díky anestezii nepociťujete žádný dyskomfort. Výsledek vidíte okamžitě, ale protože látka bude ještě pracovat, tak se definitivní výsledky projeví po jednom týdnu.

Aplikace je vhodná pro ženy i muže, kteří vlivem věku či po výraznější redukci váhy vnímají povadlé kontury obličeje.

Co vás čeká?
  • Odborná konzultace, podpis informovaného souhlasu
  • Vykreslení lokalit vhodných pro aplikaci
  • Anestetický krém
  • Aplikace
  • Poučení o následném režimu
Co lze očekávat?
  • Znovuobnovení obličejových kontur
Cena: 8 500,- Kč